Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Information
Produkter
{ "homeurl": "http://www.form2.se/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://www.form2.se/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Vad söker du?", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "sv" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }

Vi finns här när du behöver oss.

Kom förbi på en varm kopp kaffe eller ring oss om du har några frågor.

Ring oss på
0340 – 62 74 70

Vardagar 08.00 – 17.00
Lunchstängt 12.30 – 13.00

Vi bjuder på kaffe
Smältgatan 2, 432 32 Varberg
-ELLER-

Rosenlundsgatan 40, 118 53 Stockholm

Skicka ett mail
info@form2.se

Vårt team av experter.

Vi finns här för dig. Vem söker du?

benny

Benny Arvidsson

VD & Produktion

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 219080
Mobil: +46(0)706 966106
Email: benny@form2.se

RTEmagicC_piadavidsson

Pia Davidsson

Försäljning & Marknad

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)734 426972
Email: pia@form2.se
liri

Liri Haxhimustafa

KAM-säljare Göteborg

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)720 502253
Email: liri@form2.se

soraya

Soraya Mentzer

KAM-säljare Stockholm

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)720 808587
Email: soraya@form2.se

Jonathan-Georgy_f2

Jonathan Georgy

Marknad, IT & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 219083
Email: jonathan@form2.se

RTEmagicC_ann-sofi_02

Ann-Sofi Karlsson

Ekonomi & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Email: ann-sofi@form2.se
RTEmagicC_tommy

Tommy Struxsjö

Inköp & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 219082
Email: tommy@form2.se
par

Pär Fredriksson

Konstruktion & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 627460
Email: par@form2.se
RTEmagicC_patrik

Patrik Knutsson

Kvalité & Miljö – Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)76 33 78 664
Email: patrik@form2.se
joakim

Joakim Lundqvist

Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: joakim@form2.se
lars

Lars Netterberg

Lager & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: lars@form2.se
fb

Fredrik Bengtsson

Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: info@form2.se

RTEmagicC_marita_01

Marita Warborn

Administration

Växel: +46(0)340 627470
Email: marita@form2.se

Kom att ta en närmre titt på våra möbler.

Vi har showroom i Varberg och Stockholm.

Varberg

Stockholm